درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

نویسندگان:

آمار وبلاگ:ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی عمران - ترافیک شهری دانشگاه آزاد

پنجشنبه 14 فروردین 1399-06:47 ق.ظ

ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی عمران - ترافیک شهری دانشگاه آزاد

دوره های بدون کنکور کاردانی فنی عمران - ترافیک شهری دانشگاه آزاد بهترین فرصت برای داوطلبانی می باشد که به هر دلیلی موفق به شرکت و یا قبولی در کنکور نشده اند و بدنبال راه و مسیر راحتی برای ورود به دانشگاه هستند. ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی عمران - ترافیک شهری دانشگاه آزاد هرساله در دو نیمسال تحصیلی صورت می گیرد و داوطلبان میتوانند به صورت بدون آزمون در رشته مورد علاقه خود تحصیل نمایند.

دوره های بدون کنکور رشته های کاردانی فنی عمران - ترافیک شهری دانشگاه آزاد در راستای جذب دانشجو هرساله در دو نوبت ورودی مهر و ورودی بهمن در مقاطع کاردانی پیوسته – ناپیوسته و کارشناسی پیوسته – ناپیوسته برگزار می گردد و با توجه به تنوع رشته های ارائه شده در این دوره ها ، متقاضیان زیادی تمایل به ثبت نام و ورود به کاردانی فنی عمران - ترافیک شهری دانشگاه آزاد هستند.


ادامه مطلب

نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -

ثبت نام رشته کاردانی فنی عمران - ترافیک شهری بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی

پنجشنبه 14 فروردین 1399-06:47 ق.ظ

ثبت نام رشته کاردانی فنی عمران - ترافیک شهری بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی

رشته کاردانی فنی عمران - ترافیک شهری : داوطلبانی که علاقه مند به ورود به رشته کاردانی فنی عمران - ترافیک شهری دانشگاه علمی کاربردی بدون شرکت در آزمون می باشند می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی رشته کاردانی فنی عمران - ترافیک شهری را انتخاب و  تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بخصوص رشته کاردانی فنی عمران - ترافیک شهری مطلع بوده و اطلاعاتی را در موردی شرایط و سرفصل ها و آینده شغلی رشته کاردانی فنی عمران - ترافیک شهری موجود در دانشگاه علمی کاربردی بدست آورند.


ادامه مطلب

نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -

ثبت نام بدون کنکور رشته عمران - ترافیک شهری دانشگاه پیام نور

پنجشنبه 14 فروردین 1399-06:46 ق.ظ

ثبت نام بدون کنکور رشته عمران - ترافیک شهری دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور رشته عمران - ترافیک شهری دانشگاه پیام نور بدین صورت است که در آن داوطلبان بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری میتوانند براساس سوابق تحصیلی وارد رشته عمران - ترافیک شهری دانشگاه پیام نور شوند. در واقع این دانشگاه در مقطع کارشناسی ، علاوه بر اینکه از طریق برگزاری آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارد ، یک روش بدون آزمون و البته آسانتر جهت ورود داوطلبان به مقطع کارشناسی نیز با طرح بدون کنکور رشته عمران - ترافیک شهری دانشگاه پیام نور ارائه می دهد.

در چندسال اخیر تحصیل در رشته عمران - ترافیک شهری دانشگاه پیام نور بدلیل عدم اجبار حضور دانشجو در کلاس و همچنین شهریه پایین این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه ها و موسسات مورد توجه بسیاری از داوطلبان قرار گرفته است و بسیاری از داوطلبان علاقه مند به شرکت در دوره های بدون کنکور پیام نور هستند.


ادامه مطلب

نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان رشته عمران - ترافیک شهری

پنجشنبه 14 فروردین 1399-06:45 ق.ظ

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان رشته عمران - ترافیک شهری

مدارس تیزهوشان رشته عمران - ترافیک شهری هرساله با هدف جذب دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در این مدارس اقدام به برگزاری آزمون ورودی می نماید و دانش آموزان بسیاری داوطلب شرکت در آزمون ورودی این مدارس می باشند، زیرا مدارس تیزهوشان رشته عمران - ترافیک شهری کیفیت آموزشی مناسب و همچنین سطح علمی بالاتری نسبت به مدارس عادی برخوردارند.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان رشته عمران - ترافیک شهری هرساله برای سالتحصیلی جدید در دو مقطع تحصیلی متوسطه اول و متوسطه دوم برگزار می گردد . آزمون متوسطه اول مدارس تیزهوشان رشته عمران - ترافیک شهری با عنوان سنجش هوش شناخته می شود و مختص دانش آموزان پایه ششم به هفتم می باشد و آزمون متوسطه دوم مدارس تیزهوشان رشته عمران - ترافیک شهری برای گزینش دانش آموزان از مقطع نهم به دهم برگزار می گردد که داوطلبان میتوانند در صورت داشتن شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان رشته عمران - ترافیک شهری در بازه زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام و شرکت در این آزمون اقدام نمایند


ادامه مطلب

نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری

شنبه 9 فروردین 1399-12:03 ب.ظ

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری

مدارس تیزهوشان رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری هرساله با هدف جذب دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در این مدارس اقدام به برگزاری آزمون ورودی می نماید و دانش آموزان بسیاری داوطلب شرکت در آزمون ورودی این مدارس می باشند، زیرا مدارس تیزهوشان رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری کیفیت آموزشی مناسب و همچنین سطح علمی بالاتری نسبت به مدارس عادی برخوردارند.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری هرساله برای سالتحصیلی جدید در دو مقطع تحصیلی متوسطه اول و متوسطه دوم برگزار می گردد . آزمون متوسطه اول مدارس تیزهوشان رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری با عنوان سنجش هوش شناخته می شود و مختص دانش آموزان پایه ششم به هفتم می باشد و آزمون متوسطه دوم مدارس تیزهوشان رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری برای گزینش دانش آموزان از مقطع نهم به دهم برگزار می گردد که داوطلبان میتوانند در صورت داشتن شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری در بازه زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام و شرکت در این آزمون اقدام نمایند.


ادامه مطلب

نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -

ثبت نام بدون کنکور رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری دانشگاه پیام نور

شنبه 9 فروردین 1399-12:02 ب.ظ

ثبت نام بدون کنکور رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری دانشگاه پیام نور بدین صورت است که در آن داوطلبان بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری میتوانند براساس سوابق تحصیلی وارد رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری دانشگاه پیام نور شوند. در واقع این دانشگاه در مقطع کارشناسی ، علاوه بر اینکه از طریق برگزاری آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارد ، یک روش بدون آزمون و البته آسانتر جهت ورود داوطلبان به مقطع کارشناسی نیز با طرح بدون کنکور رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری دانشگاه پیام نور ارائه می دهد.

در چندسال اخیر تحصیل در رشته کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری دانشگاه پیام نور بدلیل عدم اجبار حضور دانشجو در کلاس و همچنین شهریه پایین این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه ها و موسسات مورد توجه بسیاری از داوطلبان قرار گرفته است و بسیاری از داوطلبان علاقه مند به شرکت در دوره های بدون کنکور پیام نور هستند.


ادامه مطلب

نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -  • تعداد کل صفحات:4 
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic